SOBOTA 1 października

17:00 – Za ++ Jana, Janinę Bonter, Ludwika Podstawka i Zofię Kądzioła ++ z rodziny. Różaniec

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 2 października 2022

9:30 – O zdrowie, błogosław. Boże i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny i dary Ducha Świętego dla wnuczek

14:00 – Nabożeństwo różańcowe ze zmianą tajemnic różańcowych

I PIĄTEK MIESIĄCA 7 października – N M P Różańcowej

16:30 – (Szkolna) W int. Parafian. Różaniec

SOBOTA 8 października

17:00 – Za ++ Józefa Gałązka, rodziców, Helenę i Jana Kogut. Różaniec

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 9 października 2022

9:00Za + Kazimierza Bolibrzuch w 16 r.śm.

12:00 – Dekanalna pielgrzymka do Opola

CZWARTEK 13 października

19:00 – Msza św. i nabożeństwo fatimskie (w Nowej Cerekwi)

PIĄTEK 14 października

16:30 – (szkolna) Za ++ teściów Jarosława i Józefa Kolasa, Jana, Antoninę Trzupek. Różaniec

SOBOTA 15 października

17:00 – Za ++ Janinę, Jana Bonter, Marcelę, Piotra i Jana Hipnarowicz Różaniec

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 16 października 2022

9:30 – Do Opatrzności Bożej przez wstaw. Anioła Stróża z podziękow. za łaski z prośbą o Boże błogosław., zdrowie i potrzebne łaski dla Szczepana Gnot z ok. 60 r. ur. oraz błogosław. Boże dla całej rodziny

14:00 – Nabożeństwo różańcowe

Ogłoszenia Parafialne – XXVII Niedziela Zwykła, 2 października 2022

• Zachęcam do codziennej modlitwy różańcowej w naszym kościele. Nabożeństwa różańcowe w kościele od poniedziałku do czwartku o godz. 18:00, w piątki i soboty po Mszy św., a w niedzielę o 14:00. Dzisiaj różaniec połączony ze zmianą tajemnic różańcowych.
  • W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca.
  • Msza św. i różaniec dla przygotowujących się do bierzmowania z kl. VI,VII,VIII w piątek o godz. 16:30.
  • Dzieci kl. III przygotowujące się do I Komunii Św. niech przyjdą w piątek na Mszę św. i różaniec razem z rodzicami. Dzieci otrzymają poświęcony różaniec i książeczkę Droga do Nieba.
  • Dekanalna Pielgrzymka do Opola w Roku Jubileuszowym Diecezji, za tydzień w niedzielę 9 października. Wyjazd autobusem z Księżego Pola ok. godz. 12:15. Koszt 35 zł. Może być wyższy jeśli nie będzie pełnego autobusu, są jeszcze wolne miejsca. Punktem centralnym będzie Msza św. o godz. 14:30 pod przewodnictwem ks. Biskupa w Kościele Seminaryjnym. Do kupienia będą jubileuszowe pamiątki o Diecezji Opolskiej.
  • Można już zamawiać intencje mszalne na rok 2023. Intencje można zamawiać również telefonicznie, najlepiej w godzinie między 20:00 a 21:00 z wyjątkiem soboty i niedzieli.
  • Dziękuję za wszelkie prace przy parafii.
  • Na cmentarzu ustawiona została tablica informacyjna z regulaminem cmentarza. Przypomnę, że wszelkie prace kamieniarskie czy ziemne przy nagrobku muszą być zgłoszone w kancelarii parafialnej lub u Pana Andrzeja Gnota. Można to zrobić również telefonicznie pod nr 665 503 630 lub 77 485 17 42 (przynajmniej 2 dni wcześniej) w celu uzyskania zgody na wykonywanie prac i otwarcie bramy wjazdowej.
  • Brama wjazdowa na cmentarz będzie zamykana na klucz. Klucz dostępny jest również u Pana Andrzeja Gnota. Za wjazd na cmentarz w celu wykonania tych prac pobierana będzie jednorazowo opłata 20 zł.
  • Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na seminarium duchowne i inne instytucje diecezjalne. Za tydzień kolekta na parafię. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  • Do nabycia jest Gość Niedzielny w cenie 8 zł i specjalny numer gościa poświęcony św. Faustynie Kowalskiej po 12 zł. W zakrystii są kalendarze rolników na rok 2023 po 35 zł.